Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Martin Johann Schmidt (1718-1801) - připsáno–Portrét starce

< 54 >

Martin Johann Schmidt (1718-1801) - připsáno

Portrét starce

Olej na plátně. 37.0 x 31.0 cm

50 000 Kč / 2 000 EUR