Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Hans Christoph Schürer (c.1590-1622) - připsáno–Obnažená žena

< 7 >

Hans Christoph Schürer (c.1590-1622) - připsáno

Obnažená žena

Olej na dřevě. 47.0 x 37.0 cm

100 000 Kč / 4 000 EUR