Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Domenico Cresti Il Passignano (1558-1638) - připsáno–Andílek

< 8 >

Domenico Cresti Il Passignano (1558-1638) - připsáno

Andílek

Olej na dřevě. 20.0 x 20.0 cm

90 000 Kč / 3 600 EUR