Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Holandská škola (17. století)–Lesní scéna

< 6 >

Holandská škola (17. století)

Lesní scéna

Olej na plátně, datováno 1607, monogram. 87.0 x 155.0 cm

200 000 Kč / 8 000 EUR
200 000 Kč / 8 000 EUR