Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Giovanni Battista II Pittoni (1687-1767) - připsáno–Kristus předává klíče sv. Petrovi

< 28 >

Giovanni Battista II Pittoni (1687-1767) - připsáno

Kristus předává klíče sv. Petrovi

Olej na plátně. 83.0 x 47.0 cm

80 000 Kč / 3 200 EUR