< 78 >

Oscar Rex (1857-1929)

Nábor do armády

Olej na dřevě. 44.0 x 81.0 cm

Cena vyvolávací:
75 000 Kč / 3 000 EUR

Aukce:Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00

Sdílet:
Přihlašte se k odběru newsletteru

Získávejte informace o našich aukcích a výstavách

close