Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Carl Henrik Boegh (1827-1893)–Návrat z pastvy

< 79 >

Carl Henrik Boegh (1827-1893)

Návrat z pastvy

Olej na plátně. 38.0 x 29.0 cm

50 000 Kč / 2 000 EUR