Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Carl I Jutz (1838-1916)–Kachní rodina v trávě

< 80

Carl I Jutz (1838-1916)

Kachní rodina v trávě

Olej na plátně. 44.0 x 59.0 cm

75 000 Kč / 3 000 EUR