Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Elias Pieter Van Bommel (1819-1890)–Město na řece

< 73 >

Elias Pieter Van Bommel (1819-1890)

Město na řece

Olej na plátně. 26.0 x 44.0 cm

50 000 Kč / 2 000 EUR