Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Elias Pieter Van Bommel (1819-1890)–Holandská přímořská krajina

< 72 >

Elias Pieter Van Bommel (1819-1890)

Holandská přímořská krajina

Olej na dřevě. 25.0 x 44.0 cm

50 000 Kč / 2 000 EUR