Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Giovanni Battista Viola (1576-1662) - připsáno–Krajina s řekou

< 10 >

Giovanni Battista Viola (1576-1662) - připsáno

Krajina s řekou

Olej na mědi. 18.0 x 26.0 cm

45 000 Kč / 1 800 EUR