Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Remigius Adrianus Van Haanen (1812-1894)–Čtyři krajinomalby

< 76 >

Remigius Adrianus Van Haanen (1812-1894)

Čtyři krajinomalby

Olej na plátně. 21.0 x 26.0 cm

100 000 Kč / 4 000 EUR