< 3 >

BUDDHA GAUTAMA JAKO DÍTĚ

Dynastie Ming, počátek 17. století. Výška 20 cm. 20.0 cm

16 000 Kč / 666 EUR
16 000 Kč / 666 EUR

Bronz se zbytky zlacení na lakovém podkladě. Postava novorozeného Buddhy je umístěna na ozdobném podstavci tvaru lotosového květu. Přes rameno má šerpu, levá ruka ukazuje směrem k nebesům a pravá na zem.