Arcimboldo / Aukce / Asiatika 25/11/2015, 15:00 / ČCHI PAJ-Š’ (1864-1957)–ŠEST KREVET

< 208 >

ŠEST KREVET

Čína, nedatováno. 32 x 34 cm. 32.0 x 34.0 cm

450 000 Kč / 16 981 EUR
600 000 Kč / 22 641 EUR

Tušová malba na papíře. Rámováno. Signováno: Čchi Paj-š'. Pečeť: Paj-š' weng. Šest krevet, malovaných stupňovanými odstíny ředěné tuše, se pohybuje v prázdném prostoru čtverce z pravého rohu k levému. Bravurně zvládaný námět slavného malíře v jeho pozdním období.