< 13 >

BRONZOVÉ VYKUŘOVADLO

18. století. Šířka 42 cm. 24.5 x 42.0 x 29.5 cm

38 000 Kč / 1 520 EUR
38 000 Kč / 1 520 EUR

Vykuřovadlo se dvěma uchy tvaru dračích hlav. Po stranách plastické aplikace v podobě dráčků, na základně tvaru lotosového květu ryté rozviliny s květy. Na dně značeno.