Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 21/05/2013, 17:00 / NÁDOBKA VE TVARU PTÁČKA NA KOLEČKÁCH

< 17 >

NÁDOBKA VE TVARU PTÁČKA NA KOLEČKÁCH

Datováno 1921. Výška 9 cm. 9.0 x 8.0 x 5.0 cm

15 000 Kč / 600 EUR

Bronz s parciálním zlacením. Nápis: „Na oslavu zahájení vlakového spojení mezi Pekingem a Šuej-jo-anem 1. července 10. roku republiky”.