Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 21/05/2013, 17:00 / BÓDHISATTVA KUAN-JIN STOJÍCÍ NA SKÁLE

< 88 >

BÓDHISATTVA KUAN-JIN STOJÍCÍ NA SKÁLE

Přelom 19. a 20. století. Výška 46 cm. 46.0 x 9.5 x 9.5 cm

30 000 Kč / 1 200 EUR

Polychromované dřevo. Bódhisattva milosrdenství má na hlavě výraznou čelenku s květem lotosu, roucho je doplněno splývavými pentlemi. Provenience: sbírka Milana Tichého.