Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 10/12/2014, 15:00 / WU ČCHANG-ŠUO (1844-1927) - PŘIPSÁNO–KVETOUCÍ SLIVOŇ

< 238 >

WU ČCHANG-ŠUO (1844-1927) - PŘIPSÁNO

KVETOUCÍ SLIVOŇ

Čína, datováno 1921. 124 x 47 cm. 124.0 x 47.0 cm

20 000 Kč / 740 EUR
35 000 Kč / 1 296 EUR

Tuš a barvy na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži. Signováno: „An-ťi Wu Čchang-šuo, nien čchi-š'-pa.” Pozitivní pečeť: „Wu Čchang-šuo.” Negativní pečeť: „Wu Ťün č' jin.” Pečeť vpravo dole: „Kchu-tchie ťin-fa.” Štítek na rubu: „Wu Čchang-šuo mej-chua i-fu (obraz slivoní od Wu Čchang-šua).” Provenience: kolekce české sinoložky, zakoupeno v Pekingu v roce 1981.