Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 10/12/2014, 15:00 / ČCHIEN SÜAN (1239-1300) - PODLE–HONITBA NA PODZIMNÍ STEPI

< 203 >

ČCHIEN SÜAN (1239-1300) - PODLE

HONITBA NA PODZIMNÍ STEPI

Čína, datováno 1313. 122 x 78 cm. 122.0 x 78.0 cm

28 000 Kč / 1 037 EUR
80 000 Kč / 2 962 EUR

Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno. Nápis: „Zhotoveno v druhém měsíci druhého roku éry Chuang-čching podle „Honitby na podzimní stepi″ od Čchen Ťü-čunga.″ Signováno: Čchien Süan. Pečeť: „Wu-sing Čchien Süan.″