Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 10/12/2014, 15:00 / TCHAO WEN-SEN (20. STOLETÍ)–BAMBUSY

< 209 >

TCHAO WEN-SEN (20. STOLETÍ)

BAMBUSY

Čína, datováno 1983. 40 x 46 cm. 40.0 x 46.0 cm

18 000 Kč / 666 EUR

Tušová malba na papíře. Rámováno. Nádepsáno básní o čtyřech sedmi slabičných verších. Signováno: „Na jaře roku „kuej-chaj″ namaloval Čching-jang ťü-š' alias Jin-nung alias Wensen.″ Pečetě: 1. „Jin-nung″, 2. „Tchao Wen-sen jin″.