< 33 >

POSTAVA BUDDHY

Vietnam, dynastie Le Trung Hung (18. století). Výška 36 cm. 36.0 x 22.0 x 20.0 cm

16 000 Kč / 603 EUR

Dřevo se zbytky zlacení a polychromie na lakovém podkladě. Buddha spočívá na lotosovém podstavci v lotosovém sedu. Ruce má složeny na klíně v meditačním gestu.