Arcimboldo / Aukce / Asiatika 08/12/2016, 15:00 / LI ČUNG-ČCHIN (1828-1904)–DVA ŠPAČCI NA SLIVONI

< 185 >

LI ČUNG-ČCHIN (1828-1904)

DVA ŠPAČCI NA SLIVONI

Čína, nedatováno. 92 x 30 cm.

20 000 Kč / 754 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Nápis: „Podle tušové techniky starce Chua Čchiou-jüe." Signováno: Siang-sün, Li Čung-čchin. Dvě pečetě: Li Čung-čchin, Siang-sün.