Arcimboldo / Aukce / Asiatika 08/12/2016, 15:00 / ČCHÜ ČCHU-ČCHI (20. STOLETÍ)–BAMBUSY

< 186 >

ČCHÜ ČCHU-ČCHI (20. STOLETÍ)

BAMBUSY

Čína, nedatováno. 134 x 32 cm. 134.0 x 32.0 cm

15 000 Kč / 566 EUR

Tušová malba na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži. Nápis: „Věnováno bratru Che-čchiao k posouzení." Signováno: Sia-pchu Čchu-čchi. Pečeť: Čchü Čchu-čchi jin.