< 50 >

STÁDO KONÍ

Japonsko, 20. století. 135 x 33 cm.

8 000 Kč / 307 EUR
8 000 Kč / 307 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Signováno: Džojó (Podobný oceánu). Dynamická tušová malba akvarelovou technikou mokrého štětce „tarašikomi” zachycuje cválající stádo pěti koní pod siluetami stromů za úplňku.