Arcimboldo / Aukce / Asiatika 26/11/2013, 15:00 / PÁR TYGRŮ V MĚSÍČNÍ NOCI

< 48 >

PÁR TYGRŮ V MĚSÍČNÍ NOCI

Japonsko, 20. století. 130 x 44 cm. 130.0 x 44.0 cm

12 000 Kč / 461 EUR
12 000 Kč / 461 EUR

Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno. Signováno: Šinhó. Impresivní malba s tradičním japonským námětem ve stylu pozdní školy Kanó je provedena zručnou tušovou technikou. Její naturalismus a užití barev vypovídá o malíři poučeném západní malbou „jóga”.