Arcimboldo / Aukce / Asiatika 26/11/2013, 15:00 / ŤI ČCHING-JÜAN (*1954)–CESTA SNĚHEM

< 276 >

ŤI ČCHING-JÜAN (*1954)

CESTA SNĚHEM

Čína, datováno 1986. 67 x 45 cm.

16 000 Kč / 615 EUR
19 000 Kč / 730 EUR

Tušová malba na papíře. Rámováno. Signováno: Čching-jüan cuo. Pečeť za nápisem: Ťi. Pečeť vlevo dole: Si-mo (Hra s tuší). Ťi Čching-jüan vystudoval výtvarný obor na Vysoké pedagogické škole v Pekingu. Vyučuje na prestižních výtvarných školách, je členem Sdružení pro výzkum tušové malby a od 90. let se stále více prosazuje na celonárodní výtvarné scéně.