Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/04/2012, 14:00 / MYTICKÝ PTÁK PCHENG (RUCH)

< 145 >

MYTICKÝ PTÁK PCHENG (RUCH)

Čína, počátek 20. století. 26,5 x 25,5 cm. 26.0 x 25.0 cm

9 000 Kč / 369 EUR
55 000 Kč / 2 257 EUR

Tuš a barvy na hedvábí, rámováno. Signováno: Jang. Na obraze nápis: Letící Ruch a já na jeho hřbetu, řeky a pohoří jsou v nedohlednu. Rozhrnu oblaka a vidím pod sebou valit se obrovskou vlnu za vlnou, jež děsí mě svým burácením.