Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/05/2011, 14:00 / ŠEN TCHIEN-SIANG (18. - 19. století)–KOHOUT POD PIVOŇKOVÝM KEŘEM

< 76 >

ŠEN TCHIEN-SIANG (18. - 19. století)

KOHOUT POD PIVOŇKOVÝM KEŘEM

Datováno 1772. 105,5 × 36,5 cm. 105.0 x 36.0 cm

35 000 Kč / 1 458 EUR

Tuš a barvy na hedvábí, závěsný svitek. Datováno: žen-čchen (1772) Pečetě: Šen Tchien-siang, Ťia-čchien. V levém dolním rohu pečeť sběratele. Šen Tchien-siang pocházel z rodiny profesionálních malířů, sídlem v provincii Če-ťiang.