Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / TŘI VÁZY FAMILLE ROSE

< 312 >

TŘI VÁZY FAMILLE ROSE

Čína, 2. polovina 18. stol. 18.0 cm

32 000 Kč / 1 333 EUR

Porcelán, malba emaily na polevě. Motivy pivoněk na skalce s balustrádou jsou doplněny na ramenou ornamenty tvaru hlavic žezla žu-i s rozvilinami a kolouším dekorem.
 Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.