Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / SADA TŘÍ KONVIČEK

< 322 >

SADA TŘÍ KONVIČEK

Čína, 18. - 19. stol. 12.5 cm

15 000 Kč / 625 EUR

Porcelán, malba emaily na polevě. Dvě konvičky na čaj s dekorem chryzantém a dvorní dámy v zahradě se skalkou z 2. pol. 18. stol. Jedna konvička na rýžové víno s měděným ouškem a motivy hodnostářů z 2. pol. 19. stol.
 Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.