< 321 >

TERINA

Čína, období Čchien-lung, 2. polovina 18. stol. 24.0 cm

20 000 Kč / 833 EUR
0 Kč / 0 EUR

Porcelán, malba emaily na polevě. Motivy pivoněk, chryzantém, svitku s krajinou a vázy s lotosy na trojnožce ve stylu famille rose. Lepeno.
 Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.