Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / ČANG PCHIN (20. století)–PTÁK A ČERVENÉ LISTÍ VE VÁZE

< 134 >

ČANG PCHIN (20. století)

PTÁK A ČERVENÉ LISTÍ VE VÁZE

34.5 x 34.5 cm

17 000 Kč / 708 EUR

Signováno Čang Pchin a jedna pečeť autora. Tuš a barvy na papíře, rámováno. Čang Pchin pochází ze Šan-tungu, je typickým představitelem šanghajské malířské školy, jeho bezprostředním vzorem byl Čchi Paj-š’.