Arcimboldo / Aukce / Asiatika 08/12/2016, 15:00 / JÜAN SUNG-NIEN (1895-1966)–HORSKÁ ŘEKA S LOĎKAMI

< 183 >

JÜAN SUNG-NIEN (1895-1966)

HORSKÁ ŘEKA S LOĎKAMI

Čína, nedatováno. 16,3 x 11,6 cm.

12 000 Kč / 452 EUR
25 000 Kč / 943 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Signováno Sung-nien. Pečeť: Sung-nien. Jüan Sung-Nien pocházel z provincie Kuang-tung, ale vystudoval v Šanghaji, kde po zbytek života také žil. Od roku 1949 byl registrován jako člen Malířské akademie v Šanghaji. Tyto společnosti sdružovaly v různých regionech umělce tradičního zaměření.