Arcimboldo / Aukce / Asiatika 26/11/2013, 15:00 / LI KCHE-ŽAN (1907-1989)–∆ PASÁČEK S BUVOLEM

< 281 >

LI KCHE-ŽAN (1907-1989)

∆ PASÁČEK S BUVOLEM

76 x 43 cm.

1 100 000 Kč / 42 307 EUR
5 300 000 Kč / 203 846 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Signováno: Li Kche-žan chua (Namaloval Li Kche-žan). Pečeť pod nápisem: Kche-žan. Pečeť vlevo dole: Wej žen-min (Pro lid). Provenience: sbírka Evy Carmineové. Výstava: Současné čínské malířství, Národní galerie v Praze, květen - srpen 1955. Li Kche-žan, Náprstkovo muzeum v Praze, říjen - prosinec 1960, číslo 14 pod názvem „Chlapec táhnoucí buvola”.