Arcimboldo / Aukce / Asiatika 26/11/2013, 15:00 / ČCHI PAJ-Š’ (1864-1957)–∆ KVETOUCÍ SLIVONĚ

< 282 >

∆ KVETOUCÍ SLIVONĚ

95,4 x 35,6 cm.

1 700 000 Kč / 65 384 EUR
3 900 000 Kč / 150 000 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Signováno: Ťiou-š' suej Paj-š' (90letý Paj-š'). Pečeť: Paj-š'. Pečeť vlevo dole: Ťi-pching tchang. Provenience: sbírka Evy Carmineové. Výstava: Současné čínské malířství, Národní galerie v Praze, květen - srpen 1955.