Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Eduard Veith (1856-1925)–Portrét šlechtičny

< 70 >

Eduard Veith (1856-1925)

Portrét šlechtičny

Olej na plátně. 150.0 x 121.0 cm

130 000 Kč / 5 200 EUR