< 69 >

Eduard Veith (1856-1925)

Fiammetta

Olej na plátně. 65.0 x 49.0 cm

65 000 Kč / 2 600 EUR

Aukce:Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00