Arcimboldo / Aukce / Umění starých mistrů 16. - 19. století 28/03/2019, 17:00 / Florentská škola (17.století)–Vzkříšení dcery Jairovy

< 39 >

Florentská škola (17.století)

Vzkříšení dcery Jairovy

Olej na plátně. 121.0 x 121.0 cm

100 000 Kč / 4 000 EUR