Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Oldřich Kulhánek (1940-2013)–Vojtěch Preissig

< 238 >

Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Vojtěch Preissig

500 Kč / 20 EUR
1 000 Kč / 40 EUR

dvoubarevná litografie, 1986, 20,5 x 10 cm, signováno uprostřed dole: Oldřich Kulhánek 86