Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Michael Rittstein (*1949)–Pták

< 237 >

Michael Rittstein (*1949)

Pták

500 Kč / 20 EUR
1 500 Kč / 60 EUR

litografie, 1985,list č. 39/100, 21 x 30 cm, signováno vpravo dole, rámováno