Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / František Jiroudek (1914-1991)–V interiéru

< 201 >

František Jiroudek (1914-1991)

V interiéru

500 Kč / 20 EUR

barevná litografie, 51 x 33,5 cm, signováno vpravo dole