Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / František Gross (1909-1985)–Čtyřobraz

< 200 >

František Gross (1909-1985)

Čtyřobraz

3 500 Kč / 140 EUR

litografie, 1965, list č. 8/10, 49 x 34 cm, signováno vpravo dole