Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Cyril Bouda (1901-1984)–Soubor dvou grafických listů: Ukřižování a Na cestě

< 146 >

Cyril Bouda (1901-1984)

Soubor dvou grafických listů: Ukřižování a Na cestě

500 Kč / 20 EUR
500 Kč / 20 EUR

mědiryt,1925,17 x 11 cm, signováno vpravo dole: C. Bouda 25, mírně poškozeno / lept, 1927, 24 x 16 cm, signováno vpravo dole: C. Bouda, mírně poškozeno