Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Jan Rambousek (1895 - 1976)–Prostitutky

< 145 >

Jan Rambousek (1895 - 1976)

Prostitutky

1 000 Kč / 40 EUR
6 000 Kč / 240 EUR

Barevná litografie na japanu, 1923, 40x28 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozeno