Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Jaroslav Procházka (1866-1949)–Portrét

< 13 >

Jaroslav Procházka (1866-1949)

Portrét

2 000 Kč / 80 EUR

secesní pastel, ve výřezu 43 x 42,8 cm, signováno vpravo dole, rámováno