Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Arthur von Ferraris (1856-1936)–Čikoši v Pustě

< 12 >

Arthur von Ferraris (1856-1936)

Čikoši v Pustě

1 000 Kč / 40 EUR

akvarelovaná kresba tužkou, 23,1 x 14,2 cm, signováno vpravo dole: von Ferraris