Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Quido Mánes (1828-1880)–Podobizna Amálie Mánesové

< 23 >

Quido Mánes (1828-1880)

Podobizna Amálie Mánesové

4 000 Kč / 160 EUR
4 000 Kč / 160 EUR

kresba tužkou, průměr 16,5 cm, pravost kresby potvrdil Dr. Harlas ředitel Městského muzea dne17.3.1923, (údaj na rubu), provenience: ze sbírky slečny Jindřišky Slavínské, rámováno