Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Alois Kalvoda (1875-1934)–Břízy

< 24 >

Alois Kalvoda (1875-1934)

Břízy

5 000 Kč / 200 EUR
15 000 Kč / 600 EUR

olej na lepence, 30 x 22 cm, signováno vlevo dole, rámováno