Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Vladimír Novák (*1947)–Figurální kompozice

< 228 >

Vladimír Novák (*1947)

Figurální kompozice

500 Kč / 20 EUR

litografie, 1983, list č. 61/65, 37 x 27 cm, signováno uprostřed dole: Vladimír Novák