Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / František Gross (1909-1985)–Dvě litografie

< 227 >

František Gross (1909-1985)

Dvě litografie

1 000 Kč / 40 EUR
1 000 Kč / 40 EUR

litografie, 1982, 14 x 10 cm, signováno uprostřed dole: F. Gross; tříbarevná litografie, 24 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole: F. Gross